New CCS LDR2-32SW2 Machine Vision Ring Light, ø32mm OD, ø10mm ID, White, 24VDC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
Not finding what you need?‎ ‎ Let us find it!
Product Description
Item Condition: New
SKU: SB-214472
ST50-2-F
From our inventory we are selling a CCS LDR2-32SW2 Machine Vision Ring Light, ø32mm OD, ø10mm ID, White, 24VDC.
Specifications:
  • Model #: LDR2-32SW2
  • More Information:
    • CCS Machine Vision Ring Light
      • Supply Voltage: 24VDC
      • Color: White 5500K
      • Outside Diameter: ø32mm
      • Inside Diameter: ø10mm
      • Cable Length: 300mm
      • Connector: SMR-03V-B
View full details