New Festo ADV-25-15-A Pneumatic Cylinder ø25mm Bore, 15mm Stroke, M5 G1/8in, 10bar
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
Not finding what you need?‎ ‎ Let us find it!
Product Description
Item Condition: New
SKU: SB-214543
ST12-4-N
From our inventory we are selling a Festo ADV-25-15-A Pneumatic Cylinder ø25mm Bore, 15mm Stroke, M5 G1/8in, 10bar.
Specifications:
  • Model #: ADV-25-15-A
  • More Information:
    • Festo Pneumatic Compact Cylinder
      • Bore Diameter: ø25mm
      • Stroke Length: 15mm
      • Ports: M5, G1/8in
      • Max Pressure: 10bar (145psi)
View full details