New Lot of 2 Automation Direct ECX2053-24L LED Indicating Light, Yellow, 30mm, 24V
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
Not finding what you need?‎ ‎ Let us find it!
Product Description
Item Condition: New
SKU: SB-210614
ST6-6-G
From our inventory we are selling a Lot of 2 Automation Direct ECX2053-24L LED Indicating Light, Yellow, 30mm, 24V.
Specifications:
  • Model #: ECX2053-24L
  • More Information:
    • LED Indicating Lights (x2)
      • Color: Yellow
      • Power Rating: 24V AC/DC
      • Operator Size: Ø30mm
      • Barrel Size: Ø22mm
      • IP Rating: IP65
View full details