New Lot of 2 New SMC NCDQ2B12-20D Compact Cylinders, Bore: 12mm, Stroke: 20mm
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
Not finding what you need?‎ ‎ Let us find it!
Product Description
Item Condition: New
SKU: SB-103796
ST18-5-E
From our inventory we are selling a Lot of 2 New SMC NCDQ2B12-20D Compact Cylinders, Bore: 12mm, Stroke: 20mm.
Specifications:
  • Model #: NCDQ2B12-20D
  • More Information:
    • Lot of 2 New Compact Cylinders
    • Bore: 12mm
    • Stroke: 20mm
    • Ports: M5 x 0.8
    • Pressure Rating: 145psi
View full details