New – Open box ABB SU202M-Z15 Miniature Circuit Breaker 2-Pole, 15A, 250VAC, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
Not finding what you need?‎ ‎ Let us find it!
Product Description
Item Condition: New – Open box
SKU: SB-212920
ST25-5-F
From our inventory we are selling a ABB SU202M-Z15 Miniature Circuit Breaker 2-Pole, 15A, 250VAC, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #:  SU202M-Z15
  • More Information:
    • ABB Miniature Circuit Breaker
      • Pole: 2
      • Current: 15A
      • Rated Voltage: 250VAC
      • Mounting Type: Screw Terminal
View full details