New SMC CP96SDB32-100 Pneumatic Cylinder, 32mm Bore, 100mm Stroke, G 1/8in, 1.0MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
Not finding what you need?‎ ‎ Let us find it!
Product Description
Item Condition: New
SKU: SB-212089
RQ-1-B
From our inventory we are selling a SMC CP96SDB32-100 Pneumatic Cylinder, 32mm Bore, 100mm Stroke, G 1/8in, 1.0MPa.
Specifications:
  • Model #:  CP96SDB32-100
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Cylinder
    • Bore Diameter: 32mm
    • Stroke Length: 100mm
    • Ports: G 1/8in
    • Pressure Rating: 1.0MPa (145psi)
View full details