New SMC MGPM25TN-50Z Guided Cylinder, 25mm Bore, 50mm Stroke, 1/8in NPT, 1.0 MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
Not finding what you need?‎ ‎ Let us find it!
Product Description
Item Condition: New
SKU: SB-212444
ST29-1-A
From our inventory we are selling a SMC MGPM25TN-50Z Guided Cylinder, 25mm Bore, 50mm Stroke, 1/8in NPT, 1.0 MPa.
Specifications:
  • Model #:  MGPM25TN-50Z
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Compact Guide Cylinder
    • Bore Diameter: 25mm
    • Stroke Length: 50mm
    • Ports: 1/8in NPT
    • Pressure Rating: 1.0 MPa
View full details