Used Airpel MAB9S25.0NF Single Acting Cylinder, ø9.3mm Bore, 25mm Stroke, M5, 0.7MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-213110
ST5-2-M
From our inventory we are selling a Airpel MAB9S25.0NF Single Acting Cylinder, ø9.3mm Bore, 25mm Stroke, M5, 0.7MPa.
Specifications:
  • Model #: MAB9S25.0NF
  • More Information:
    • Airpel Single Acting Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø9.3mm
      • Stroke Length: 25mm
      • Ports: M5
      • Max Pressure: 0.7MPa
View full details