Used Allen Bradley 194R-NJ030P3 Ser B Disconnect Switch, 3-Pole, 30A, 250VDC 600VAC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-169030
NA-4-A
From our inventory we are selling an Allen Bradley 194R-NJ030P3 Ser B Disconnect Switch, 3-Pole, 30A, 250VDC 600VAC.
Specifications:
  • Model #: 194R-NJ030P3
  • More Information:
    • Disconnect Switch
    • Voltage Rating: 600VAC 250VDC
    • Amperage: 30A
    • Poles: 3
    • Series B
View full details