Used Allen Bradley 194R-NN030P3 Disconnect Switch, 3-Pole Rating: 30A 250VDC 600VAC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 5 in stock!
SKU: SB-155790
PT-2-A
From our inventory we are selling an Allen Bradley 194R-NN030P3 Disconnect Switch, 3-Pole Rating: 30A 250VDC 600VAC.
Specifications:
  • Model #: 194R-NN030P3
  • More Information:
    • Disconnect Switch
    • 3-Pole
    • Rating: 30A 600VAC 250VDC
    • 8" Post
View full details