Used Allen Bradley 194R-NN030P3 Non Fused Disconnect Switch, 30A, 115/230VAC / 125VDC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-210366
RV-1-A>A
From our inventory we are selling a Allen Bradley 194R-NN030P3 Non Fused Disconnect Switch, 30A, 115/230VAC / 125VDC.
Specifications:
  • Model #:  194R-NN030P3
  • More Information:
    • Allen Bradley Non Fused Disconnect Switch
      • Rated Current: 30A
      • Contact Voltage: 115/230VAC . . . 125VDC
      • Rated Power:
      • Poles: 3
      • With 145mm Rod For 160mm Height Enclosures
View full details