Used Allen Bradley 800E-4X10 Contact Block, Normally Open, 600VAC/DC 10A AC / 2.5A DC
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-164400
ST46-3-D
From our inventory we are selling a Allen Bradley 800E-4X10 Contact Block, Normally Open, 600VAC/DC 10A AC / 2.5A DC.
Specifications:
  • Model #: 800E-4X10
  • More Information:
    • Contact Block
    • Normally Open
    • Rating:
      • AC 600VAC 10A
      • DC 600VDC 2.5A
    • Screw Clamp Terminals
View full details