Used Artesyn NLP65-9915J Switching Power Supply Converter 85-264VAC In, 15VDC 65W Out
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-178522
ST16-6-H
From our inventory we are selling an Artesyn NLP65-9915J Switching Power Supply Converter 85-264VAC In, 15VDC 65W Out.
Specifications:
  • Model #: NLP65-9915J
  • More Information:
    • Switching Power Supply
      • Input: 85-264VAC
      • Output: +15V 4.4A 65W
View full details