Used Banner K50LGRYA120Q 3-Color Indicator Light 85-130VAC, 15mA, Integral 5-Pin Male
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 4 in stock!
SKU: SB-211642
ST8-6-P
From our inventory we are selling a Banner K50LGRYA120Q 3-Color Indicator Light 85-130VAC 15mA, Integral 5-Pin Male.
Specifications:
  • Model #:  K50LGRYA120Q
  • More Information:
    • Banner 3-Color Indicator Light
      • Voltage: 85-130VAC
      • Current Per Color: 15mA Max
      • Input Type: AC
      • Colors: Green, Red, Yellow
      • Connector: Intergral 5-Pin Male Quick-Disconnect
      • Diameter: ø50mm
View full details