Used CSS LFX2-75RD-M12 High-Output Flat-Dome Light 24VDC, 75x75mm, 635nm, Red
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-213112
ST69-4-A
From our inventory we are selling a CSS LFX2-75RD-M12 High-Output Flat-Dome Light 24VDC, 75x75mm, 635nm, Red.
Specifications:
  • Model #:  LFX2-75RD-M12
  • More Information:
    • CSS High-Output Flat-Dome Light
      • Input Voltage: 24VDC
      • LED Color: Red
      • Emitting Surface Size: 75mm x 75mm
      • Peak Wavelength: 635nm
      • Connector: 4-Pin Male
View full details