Used Eaton Bussmann JT60030 Fuse Holder, Class J 1-Pole, 30A 600VAC/DC Max, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-214409
ST46-6-D
From our inventory we are selling a Eaton Bussmann JT60030 Fuse Holder, Class J 1-Pole, 30A 600VAC/DC Max, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #:  JT60030
  • More Information:
    • Eaton Bussmann Fuse Holder
    • Class: J
    • Poles: 1
    • Current Rating: 30A
    • Voltage Rating: 600V AC/DC
    • Mounting: DIN Rail
View full details