Used Eaton FAZ-C10/1-NA-L-SP Circuit Breaker, 1-Pole, 10A 240VAC, DIN Rail
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-204679
ST14-3-B
From our inventory we are selling a Eaton FAZ-C10/1-NA-L-SP Circuit Breaker, 1-Pole, 10A 240VAC, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #: FAZ-C10/1-NA-L-SP
  • More Information:
    • Eaton Circuit Breaker
      • Poles: 1
      • Rated Voltage: 240VAC, 48VDC
      • Rated Current: 10A
      • Termination: Screw Terminals
      • Mounting: DIN Rail
View full details