Used Eaton FAZ-C3/2-NA Circuit Breaker, 2-Poles, 3A 48VDC 480Y/277VAC, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-212483
ST39-4-H
From our inventory we are selling a Eaton FAZ-C3/2-NA Circuit Breaker, 2-Poles, 3A 48VDC 480Y/277VAC, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #:  FAZ-C3/2-NA
  • More Information:
    • Eaton Circuit Breaker
      • Poles: 2
      • Rated Voltage: 48VDC 480Y/277VAC
      • Rated Current: 3A
      • Termination: Screw Terminals
      • Mounting: DIN Rail
View full details