Used Eaton FAZ-D13/2-NA Circuit Breaker, 2-Pole, 13A 48VDC/277VAC, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-212479
ST5-1-M
From our inventory we are selling a Eaton FAZ-D13/2-NA Circuit Breaker, 2-Pole, 13A 48VDC/277VAC, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #: FAZ-D13/2-NA
  • More Information:
    • Eaton Circuit Breaker
      • Poles: 2
      • Rated Voltage: 48VDC, 480Y/277VAC
      • Rated Current: 13A
      • Termination: Screw Terminals
      • Mounting: DIN Rail
View full details