Used Fabco-Air FKS-20-20-L Pneumatic Cylinder, ø20mm Bore, 30mm Stroke, 90° Turn
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-206641
ST12-3-D
From our inventory we are selling a Fabco-Air FKS-20-20-L Pneumatic Cylinder, ø20mm Bore, 30mm Stroke, 90° Turn.
Specifications:
  • Model #:  FKS-20-20-L
  • More Information:
    • Fabco-Air Pneumatic Cylinder
    • Bore Diameter: 20mm
    • Stroke Length: 30mm
    • Rotation: 90° Left
    • Ports: M5
View full details