Used Fabco-Air GTNN-012-030 Pneumatic Cylinder, ø12mm Bore, 30mm Stroke, M5, 150psi
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-203455
ST14-5-G
From our inventory we are selling a Fabco-Air GTNN-012-030 Pneumatic Cylinder, ø12mm Bore, 30mm Stroke, M5, 150psi.
Specifications:
  • Model #: GTNN-012-030
  • More Information:
    • Fabco-Air Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø12mm
      • Stroke Length: 30mm
      • Ports: M5
      • Max Pressure: 150psi
      • Minimum Pressure: 20psi
View full details