Used Festo CRDSNU-12-25-P-A Pneumatic Cylinder, ø12mm Bore, 25mm Stroke, M5, 10bar
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-208380
ST9-1-M
From our inventory we are selling a Festo CRDSNU-12-25-P-A Pneumatic Cylinder, ø12mm Bore, 25mm Stroke, M5, 10bar.
Specifications:
  • Model #: CRDSNU-12-25-P-A, 8152525
  • More Information:
    • Festo Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø12mm
      • Stroke Length: 25mm
      • Ports: M5
      • Max Pressure: 10bar
View full details