Used Festo DPZC-10-30-P-A-GF Twin Cylinders W/ Yoke Plate, Stroke: 30mm, Piston: 10mm
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-112246
ST46-3-C
From our inventory we are selling a Festo DPZC-10-30-P-A-GF Twin Cylinders W/ Yoke Plate, Stroke: 30mm, Piston: 10mm.
Specifications:
  • Model #: DPZC-10-30-P-A-GF
  • More Information:
    • Twin Cylinders W/ Yoke Plate
    • Stroke: 30mm
    • Piston: 10mm
    • Flexible Cushion Rings
    • Pressure: 10 bar (145 PSI)
View full details