Used Flex-Cable FC-UXFBMP-18S-E020 MP Series Brake Cable, 18 AWG, 600V, TNM 10-4, 20'
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-105228
ST25-6
From our inventory we are selling a Flex-Cable FC-UXFBMP-18S-E020 MP Series Brake Cable, 18 AWG, 600V, TNM 10-4, 20'.
Specifications:
  • Model #: FC-UXFBMP-18S-E020
  • More Information:
    • MP Series Brake Cable
    • Wire: 18 AWG
    • Connectors: TNM 10-4 Female to Flying Leads
    • Rated Voltage: 600V
    • Length: 20ft.
View full details