Used Fuji Electric AR30E0L-10L3GZC Green Illuminated Push Button ø30mm, 1NO, 600V 10A
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-203923
ST5-5-J
From our inventory we are selling a Fuji Electric AR30E0L-10L3GZC Green Illuminated Push Button ø30mm, 1NO, 600V 10A.
Specifications:
  • Model #:  AR30E0L-10L3GZC
  • More Information:
    • Fuji Electric Green Illuminated Push Button
      • Size: ø30mm
      • Panel Cutout: ø30.5mm
      • Contact Configuration: 1NO
      • Contact Rating: 600V 10A
      • Termination: Screw Terminals
View full details