Used Fujinon HF35HA-1S Camera Lens, C-Mount, F1.6-22, 2/3" Format, 35mm Focal, 1.5MP
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-200119
ST14-7-H
From our inventory we are selling a Fujinon HF35HA-1S Camera Lens, C-Mount, F1.6-F22, 2/3" Format, 35mm Focal, 1.5MP.
Specifications:
  • Model #: HF35HA-1S
  • More Information:
    • Fujinon Camera Lens
      • Mounting: C-Mount
      • Iris Range: F1.6-F22
      • Format: 2/3"
      • Focal Length: 35mm
      • Working Distance: 230mm-8
      • Resolution: 1.5MP
      • Filter Thread: M25.5x0.5
View full details