Used Hamamatsu A10014-35-0310 LightningCure Trifurcated Fiber Optic UV Guide, Ø3.5mm
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-193000
ST58-4-C
From our inventory we are selling a Hamamatsu A10014-50-0210 LightningCure Bifurcated Fiber Optic UV Guide, Ø5mm Out.
Specifications:
  • Model #: A10014-50-0210
  • More Information:
    • Bifurcated Light Guide
      • Output Core Diameter: 5mm
      • Output Ferrule Diameter: 7mm
      • Length: 1m
      • Input Core Diameter: 7mm
      • Input Ferrule Diameter: 13mm
View full details