Used Hoerbiger 25-2021/PGX12-BM Rodless Cylinder Slide Table 25mm 12" Stroke 120PSI
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-085316
NE-2-A
From our inventory we are selling a Hoerbiger 25-2021/PGX12-BM Rodless Cylinder Slide Table 25mm Bore, 12" Stroke.
Specifications:
  • Model #: 25-2021/PGX12-BM
  • More Information:
    • Pneumatic Pressure: 120PSI
    • Travel: 12"
    • Rail Length: 18"
    • Bore: 25mm
    • Carriage Dimensions: 5 3/4" x 3 1/8" x 3 7/8" Height
View full details