Used Honeywell GCP-32ANM10A Circuit Breaker, 2-Pole 10A, 250VAC 120VDC Max, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-210894
ST29-6-D
From our inventory we are selling a Honeywell GCP-32ANM10A Circuit Breaker, 2-Pole 10A, 250VAC 120VDC Max, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #:  GCP-32ANM10A
  • More Information:
    • Honeywell Circuit Protector
    • Poles: 2
    • Current: 10A
    • Voltage Rating: 250VAC / 120VDC
    • Mounting: DIN Rail
View full details