Used Hope Industrial HIS-UM19.5-SAAA Universal Mount Monitor 19.5" 1920x1080 VESA 100
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 3 in stock!
SKU: SB-212405
RV-2-B
From our inventory we are selling a Hope Industrial HIS-UM19.5-SAAA Universal Mount Monitor 19.5" 1920x1080 VESA 100.
Specifications:
  • Model #: HIS-UM19.5-SAAA
  • More Information:
    • Hope Industrial Systems Universal Mount Monitor
      • Supply Voltage: 100-240VAC
      • Type: Non-Touch
      • Size: 19.5in
      • Resolution: 1920x1080
      • Aspect Ratio: 16:9
      • Brightness 350nits
      • Contrast Ratio: 3000:1
      • Enclosure:
        • Material: Stainless Steel 304
        • Protection Rating: NEMA Type 12/4/4X
      • Video Input: VGA, DVI-I
      • Mounting: VESA 100mm x 100mm
View full details