Used Humphrey HBDAS10X1 Pneumatic Cylinder, ø10mm Bore, 1in Stroke, M3, 100psi
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-203017
ST14-3-E
From our inventory we are selling a Humphrey HBDAS10X1 Pneumatic Cylinder, ø10mm Bore, 1in Stroke, M3, 100psi.
Specifications:
  • Model #: HBDAS10X1
  • More Information:
    • Humphrey Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø10mm
      • Stroke Length: 1in
      • Ports: M3
      • Rated Pressure: 100psi
View full details