Used Idec PS5R-SC24 Compact DIN Power Supply, 100-240VAC Input, 24VDC 1.3A 30W Output
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-172538
ST7-5-C
From our inventory we are selling an Idec PS5R-SC24 Compact DIN Power Supply, 100-240VAC Input, 24VDC 1.3A 30W Output.
Specifications:
  • Model #: PS5R-SC24
  • More Information:
    • Power Supply
    • Input: 100-240VAC 0.9A 50/60Hz
    • Output: 24VDC 1.3A 30W
    • Width: 36mm
Item Specifics & Seller Notes:
Colors May Vary
View full details