Used Idec PS5R-VB24 Power Supply, 100-240VAC In, 24VDC 0.65A 15W Out, DIN Rail
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-201234
ST13-1-I
From our inventory we are selling a Idec PS5R-VB24 Power Supply, 100-240VAC In, 24VDC 0.65A 15W Out, DIN Rail.
Specifications:
  • Model #: PS5R-VB24
  • More Information:
    • Idec Power Supply
      • Input Voltage: 100-240VAc
      • Input Current: 0.35-0.19A
      • Output Voltage: 24VDC
      • Output Current: 0.65A
      • Output Power: 15W
      • Termination: Screw Terminals
      • Mounting: DIN Rail
View full details