Used IDEC YS3N-25FG2/11D024 IEC Contactor 1NO+1NC, 3-Phase 600VAC 30A, 24VDC Coil
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-214818
ST20-5-F
From our inventory we are selling a IDEC YS3N-25FG2/11D024 IEC Contactor 1NO+1NC, 3-Phase 600VAC 30A, 24VDC Coil.
Specifications:
  • Model #:  YS3N-25FG2/11D024
  • More Information:
    • IDEC IEC Contactor
      • Electrical Rating: 3-Phase 600VAC 30A
      • Coil Voltage: 24VDC
      • Contact Configuration: 1NO+1NC
      • Mounting Type: DIN Rail
View full details