Used Igus E2C.15.10.038 ESD Energy E-Chain Cable Carrier 10mm W x 14mm H x 960mm Long
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-198607
ST2-3-M
From our inventory we are selling a Length of Igus E2C.15.10.038 ESD Energy E-Chain Cable Carrier 10mm W x 14mm H x 960mm Long.
Specifications:
  • Model #: E2C.15.10.038
  • More Information:
    • ESD Energy Chain
      • Inner Width: 10mm
      • Inner Height: 14.4mm
      • Bend Radius: 38mm
      • Dimensions: 18mm (W) x 20mm (H) x 960mm L
Item Specifics & Seller Notes:
No Cable Carrier Ends
View full details