Used Linmot S01-72/500 Servo Drive Power Supply, 100-120/200-240 In, 72VDC 6.7A Out
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-213131
ST13-1-G
From our inventory we are selling a Linmot S01-72/500 Servo Drive Power Supply, 100-120/200-240 In, 72VDC 6.7A Out.
Specifications:
  • Model #:  S01-72/500, 0150-1874, SPH500-7207/LI
  • More Information:
    • Linomt Servo Drive Power Supply
      • Input: 100-120/200-240VAC
      • Output: 72VDC 6.7A
      • Mounting: DIN Rail
View full details