Used Lot of 2 Accuride C3357-22D Medium-Duty Over-Travel 1" Drawer Slide, 22", 140lbs
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-205864
RE-2-A10
From our inventory we are selling an Lot of 2 Accuride C3357-22D Medium-Duty Over-Travel 1" Drawer Slide, 22", 140lbs.
Specifications:
  • Model #: C3357-22D
  • More Information:
    • Pair of Accuride Heavy-Duty Slides
      • Slide Length: 22"
      • Side Space: 0.50"
      • Latch-Disconnect
      • Over-Travel: 1"
      • Load Rating: 140lbs.
      • Hardware Included
View full details