Used Lot of 2 Allen Bradley 800MR-QAL24 Illuminated Lighted Pushbutton, w/800M-XD1
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-133559
ST11-5-E
Specifications:
  • Model #: 800MR-QAL24
  • More Information:
    • Illuminated Push Button
    • Lot of 2
      • Lamp Voltage: 24V AC/DC
      • Lens Color: Green
      • Contact Rating: 300VAC