Used Lot of 2 Festo MFH-3-1/8 Solenoid Valve, 2-Pos 3-Way MSFG-24/42-50/60
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 5 in stock!
SKU: SB-133124
ST9-4-D
Specifications:
  • Model #: MFH-3-1/8
  • More Information:
    • Pneumatic Solenoid Valve
    • Lot of 2
    • 2-Position 3-Way
    • Ports: G1/8
    • Operating Pressure Range: 21-120 PSI
    • Solenoid Power: 24VDC 4.5W, 42VAC 50/60Hz