Used Lot of 2 Idec RF1V-2A2B-D24 Force Guided Relay, 2NO-2NC, 250VAC 6A, 24VDC Coil
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-209840
ST22-2-K
From our inventory we are selling a Lot of 2 Idec RF1V-2A2B-D24 Force Guided Relay, 2NO-2NC, 250VAC 6A, 24VDC Coil.
Specifications:
  • Model #:  RF1V-2A2B-D24
  • More Information:
    • Idec Force Guided Relay
    • Coil: 24VDC
    • Contacts: 2NO-2NC
    • Contact Rating: 250VAC 6A
    • Connection: 10 Pins
View full details