Used Lot of 2 Idec RR2P-ULAC120V Ice Cube Relay, DPDT 10A 240VAC 30VDC, 120VAC Coil
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 4 in stock!
SKU: SB-200035
ST24-5-G
From our inventory we are selling a Lot of 2 Idec RR2P-ULAC120V Ice Cube Relay, DPDT 10A 240VAC 30VDC, 120VAC Coil.
Specifications:
  • Model #: RR2P-ULAC120V, RR2P-UL
  • More Information:
    • Lot of 2 Idec Ice Cube Relay
      • Contact Form: DPDT
      • Contact Rating: 10A 240VAC 30VDC
      • Coil Voltage: 120VAC
      • Connection: 8-Pin Octal
View full details