Used Lot of 2 Littelfuse L60030C3C Fuse Holder Block 3-Pole 600V 30A
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 2 in stock!
SKU: SB-142244
ST47-4-A
From our inventory we are selling a Lot of 2 Littelfuse L60030C3C Fuse Holder Block 3-Pole 600V 30A.
Specifications:
  • Model #: L60030C3C
  • More Information:
    • Lot of 2 Fuse Holder Block
    • 30A 600V
    • 3-Pole
View full details