Used Lot of 2 Phoenix Contact REL-MR-120AC/21HC/MS 2987901 Relays, SPDT, 120VAC Coil
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 4 in stock!
SKU: SB-210258
ST14-5-B
From our inventory we are selling a Lot of 2 Phoenix Contact REL-MR-120AC/21HC/MS 2987901 Relays, SPDT, 120VAC Coil.
Specifications:
  • Model #:  REL-MR-120AC/21HC/MS, 2987901
  • More Information:
    • Lot of 2 Phoenix Contact Plug-In Push-to-Test Ice-Cube Relays
    • Form: SPDT
    • Connection: 8-Pin
    • Coil Voltage: 120VAC
    • Contact Rating: 250VAC 16A
View full details