Used Lot of 3 Elina Fan HDF1225L-24HHB Axial Fan, 120x120mm, 106CFM, 52dBA, 24VDC
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 4 in stock!
SKU: SB-203283
RC-4-B
From our inventory we are selling a Lot of 3 Elina Fan HDF1225L-24HHB Axial Fan, 120x120mm, 106CFM, 52dBA, 24VDC.
Specifications:
  • Model #: HDF1225L-24HHB
  • More Information:
    • Lot of 3 Elina Fan Axial Fan
      • Dimensions: 120mm x 120mm x 25mm
      • Supply Voltage: 24VDC
      • Flow: 106CFM
      • Noise: 52dBA
View full details