Used Lot of 3 Idec LSPD-AC120V Pushbutton LED Bulb, Amber, 120VAC, 22mm Mount
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-207104
ST40-3-E
From our inventory we are selling a Lot of 3 Idec LSPD-AC120V Pushbutton LED Bulb, Amber, 120VAC, 22mm Mount.
Specifications:
  • Model #:  LSPD-AC120V, LSPD-120A
  • More Information:
    • Idec Pushbutton LED Bulb
      • Color: Amber
      • Rated Voltage: 120VAC
      • Mounting Size: 22mm
View full details