Used Lot of 3 IDEC RH1B-U-DC12V Relays, SPDT, 5-Pin, 10A 240VAC Max, 12VDC Coil
Skip to product information
Sold out
SKU: SB-210546
ST5-6-K
From our inventory we are selling a Lot of 3 IDEC RH1B-U-DC12V Relays, SPDT, 5-Pin, 10A 240VAC Max, 12VDC Coil.
Specifications:
  • Model #:  RH1B-U-DC12V
  • More Information:
    • Lot of 3 IDEC Relays
    • Form: SPDT
    • Connection: 5-Pin
    • Contact Rating: 10A, 240VAC/30VDC
    • Coil Voltage: 12VDC
View full details