Used Lot of 3 Idec SR6P-M11G Relay Socket Adapters 10A 11 Pin 300V
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-142285
ST3-4-F
From our inventory, we are selling a Lot of 6 Idec SR3P-06 Relay Socket Base 10A 300V 3-Pole 11 Pin.
Specifications:
  • Model #: SR3P-06
  • More Information:
    • Lot of 6 Idec Relays
    • # of Pins: 11
    • Contact Rating: 10A 300V
    • Mounting: DIN Rail
View full details