Used Lot of 3 Moeller FAZ-D20/1-NA Circuit Breakers, 1 Pole, Rating: 20A 48VDC 277VAC
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-113745
RS-1-B10
From our inventory we are selling a Lot of 3 Moeller FAZ-D20/1-NA Circuit Breakers, 1 Pole, Rating: 20A 48VDC 277VAC.
Specifications:
  • Model #: FAZ-D20/1-NA
  • More Information:
    • Circuit Breakers
      • Lot of 3
      • 1-Pole
      • Rating: 277VAC 20A
      • D-Curve
      • DIN Rail Mounting
View full details