Used Lot of 3 SMC CUJB6-10D Free-Mount Cylinder, ø6mm Bore, 10mm Stroke, M3, 0.7MPa
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have 1 in stock!
SKU: SB-203095
ST29-3-C
From our inventory we are selling a Lot of 3 SMC CUJB6-10D Free-Mount Cylinder, ø6mm Bore, 10mm Stroke, M3, 0.7MPa.
Specifications:
  • Model #: CUJB6-10D
  • More Information:
    • Lot of 3 SMC Pneumatic Free-Mount Cylinder
      • Bore Diameter: ø6mm
      • Stroke Length: 10mm
      • Ports: M3
      • Max Pressure: 0.7MPa
View full details