Used Lot of 3 SMC SV2400-5FU Solenoid Valve, 3-Pos Exhaust Center, 0.7MPa, 24VDC Coil
Skip to product information
 per
Shipping calculated at checkout.
We have more than 5 in stock!
SKU: SB-198747
ST46-3
From our inventory we are selling a Lot of 3 SMC SV2400-5FU Solenoid Valve, 3-Pos Exhaust Center, 0.7MPa, 24VDC Coil.
Specifications:
  • Model #: SV2400-5FU
  • More Information:
    • Lot of 3 SMC Solenoid Valve
      • Actuation: 3-Position Exhaust Center
      • Coil Voltage: 24VDC
      • Operating Pressure: 0.2-0.7MPa
View full details